Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak trudno ukraińskim żołnierzom codziennie walczyć z rosyjskim najeźdźcą. To wojna, w której Ukraina jak starsza siostra, walczy za swoją wolność oraz wolność swoich braci. Każdego dnia ukraińscy żołnierze robią wszystko, aby nasze dzieci, czy to w Polsce, czy to w Ukrainie, czy w innym kraju, były bezpieczne.

Broniąc spokoju naszych Państw, mój najlepszy przyjaciel walczy na froncie. Jego jednostka wojskowa pilnie potrzebuje pomocy humanitarnej. Około 150 żołnierzy śpi obecnie na ziemi. Przed nimi chłodna zima. Niezwłocznie potrzebują 150 łózek składanych z materacami. Koszt jednego łózka z materacem to około 300-400 zł. Wierzę, że na świecie jest wielu dobrych ludzi i razem jak najszybciej zbierzemy potrzebną kwotę!

Parę tygodni temu, wspólnymi siłami uzbieraliśmy na samochód, który pełen różnych darów (woda, kołdry oraz inne rzeczy) pojechał na wschód i obecnie służy wojsku ukraińskiemu. Bardzo proszę o pomoc! Razem jesteśmy silniejsi! Razem Jest Nas Wielu, Razem Nas Nie Pokonają!